Веслувальники з Дубенщини пливли навіть тоді, коли їх човен затопило

954 0

Збірна України у Таїланді продовжила змагання навіть тоді, коли їх човен затопило.

Кадри, як спортсмени прожовують рухатися до фінішу на затопленому човні, здивували всю країну.

Як повідомляє блог «Знай більше», серед учасників збірної є четверо спортсменів з міста Дубно: Недашковський Віктор, Сидорчук Володимир, Щур Сергій та Базак Юрій.

На дистанції 2000 метрів вони мали великі шанси потрапити в трійку призерів, боротьба тривала до останніх метрів, в результаті вибороли шосте місце.

- Ми зайняли три 5-их місця, три 6-их місця та два 7-их місця. З країн Європи ми єдині, котрі пробилась до фіналів. Загалом брали участь у восьми номерах програми, - розповідають дубенські веслувальники.