Свіжий номер газети
Поновлюється двічі на тиждень: у вівторок та четвер
Пошук:
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
 
   

Невже замовчав?


Чи знаєте ви, як буває нелегко знайти цікаву тему для місцевої газети? Щоб це не був передрук чи переказ того, що всі вже знають, щоб наша інформація була свіжою, достовірною, несподіваною і, звісно ж, цікавою для читачів. Це наша робота, і навряд чи варто розповідати про її не завжди цікаві подробиці. Але цього разу розкажу. Почалося усе це в серпні минулого року. Наш Юра тоді ще не очолював "Блок Порошенка", який за елементарною логікою мав би очолювати сам Порошенко. Юра був просто "радником президента".

Реклама RedTram:
 
-25% на металопластикові вікна

Нові призначення:


голова ОДА — в президії, начальник міліції — у дорозі

№17, 4-3-2014

Вчора головою Рівненської ОДА призначено 36-річного Сергія Рибачка. А сьогодні зранку підписано наказ про призначення 52-річного В'ячеслава Чайки начальником облуправління міліції. Обидва новопризначенці — рівняни, причому відомі прихильністю до партії «Свобода».

Нового голову облдержадміністрації 36-річного викладача Острозької академії, «свободівця» Сергія Рибачка вчора представив працівникам РОДА у присутності великої кількості журналістів віце-прем’єр-міністр Олександр Сич. Новий голова ОДА був небагатослівний: мовляв, поки не ознайомиться зі справами, сказати йому нічого. А сьогодні ставленика Києва познайомили і з обласними депутатами під час сесії. Сергій Рибачок депутатам облради (з якими кандидатуру нового голови ОДА так і не погодили) пообіцяв, що його діяльність буде прозорою, він не прийматиме необдуманих рішень і консультуватиметься з депутатми та громадою області: «Треба працювати по-новому, щоб не давати підстав для нової хвилі невдоволення». Сьогодні ж на сесії п.Рибачок зайняв уже місце в президії, поруч з головою облради п.Кирилловим. Окрім нової чиновницької посади, п.Рибачок ще має обов'язки депутата Острозької міської ради, голови фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у міськраді. та помічника-консультанта народного депутата України від ВО «Свобода» Олега Осуховського.

Щодо іншого нового керівника  — начальника облуправління МВСУ В'ячеслава Чайки, то на цей час не відомо, коли саме і супроводі якого чиновника з міністерства цей полковник прибуде на Рівненщину. Міністр Аваков підписав наказ про його призначення сьогодні зранку, звільнивши нинішнього керівника обласної міліції — Дмитра Лазарєва. Втім, В'ячеслав Чайка не є «темною конячкою». У 2005 році він працював першим заступником начальника Рівненського обласного управління міліції. А без посади його залишив Юрій Луценко, який на той час був міністром МВС України. Василь Червоній, який у 2005 році працював головою РОДА, був щиро обурений звільненням Чайки та навіть передавав «привіт»... міністру МВС України Юрію Луценку, звинувативши свого земляка в тому, що "звільняє його людей з посади та цим порушує укладені раніше домовленості та позбувається людей, які підтримували помаранчеву революцію". Востаннє про 52-річного В’ячеслава Чайку чули на виборах до Верховної Ради. Він був включений у список «Свободи» під № 181 номером. Офіційно пан Чайка вже пенсіонер, живе у Дубно.


Коментуйте за допомогою Facebook:
або VK:

 
 
 Читайте також:

Повна бойова готовність №17, 4-3-2014

У неділю військові вперше з власної ініціативи виступили на віче перед рівнянами. Закликали чоловіків з'являтися у військкомати і готуватися до загальної мобілізації. Рівненська військова частина та військові комісаріати кілька діб тому приведені у найвищу бойову готовність. В області створено координаційний військовий штаб, усі чекають вказівок з Києва.

Повна бойова готовність №17, 4-3-2014

Рівне готується до війни. Нині на Віче вперше з власної волі виступили військові. Закликали чоловіків з’являтися у військкомати та готуватися до загальної мобілізації. Рівненська військова частина — уже у повній бойовій готовності. В області створений координаційний військовий штаб. Всі чекають.

Музичко, забери автомат! №17, 4-3-2014

Побачив на відео, як Сашко Музичко автоматом лякає президію обласної ради у Рівному. Знаєш, Сашко, кому це відео тепер найбільш потрібно? Московському телебаченню, яке вже який день дурить російський народ і частину українського, заявляючи що владу в Україні захопили “озброєні екстремісти”. Можливо, це відео вже показують у їхніх новинах. Отак ти допоміг нашій боротьбі.

Загинули за європейську Україну №17, 4-3-2014

Стільки людей одночасно на вулицях Рівного, напевне, ще не було. Близько 20 тисяч рівнян у неділю прийшли попрощатися із трьома своїми земляками — бійцями «Небесної сотні», як назвали тих, кого вбили на Майдані. Люди стояли з квітами і свічками. Плакали і молилися. І показували дітям: «Ось вони, герої». 27-річний Олександр Храпаченко, 53-річний Георгій Арутюнян та 42-річний Валерій Опанасюк загинули від куль снайперів у четвер, 20 лютого. А у п’ятницю у Березному ховали іншого «майданівця» — 29-річного Івана Городнюка, якого вбив водомет.

Снайпери убили в Києві п'ятьох рівнян №17, 4-3-2014

Серед кількох десятків убитих у четвер снайперами у Києві є троє рівнян — колишній працівник Рівнеобводоканалу 53-річний Георгій Арутюнян, 27-річний театральний режисер Олександр Храпаченко, 42-річний Валентин Опанасюк, в сім'ї якого сиротами залишились четверо дітей. Всі троє загинули від поранень у голови та шиї. Між тим, як стверджує Ярослав Гранітний, очільник обласної УНА-УНСО, відомо про ще двоє загиблих рівнян: "Вони належали до нашої Волинської сотні. Імен поки що не знаю". Але є інформація, що один із загиблих — рівненський пенсіонер.

Рівне: заколот чи революція? №17, 4-3-2014

У четвер влада в області вже фактично припинила належати обласній державній адміністрації чи іншим державним структурам. Обласна рада забрала в ОДА повноваження та перебрала всі управлінські функції на себе. Не маючи у вівторок та середу змоги захиститися і перейти у наступ, обласна міліція заявила, що вона ніколи не виступить проти народу.

Реклама на сайті

Наповнення © «Рівне Вечірнє». Оновлюється щодня, крім суботи та неділі.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола НЕСЕНЮК. Головний редактор — Валентина ШАХ.
Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com. Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук pinkrime@gmail.com. Телефони редакції: (0362) 62-56-54, 62-56-55
Рекламний відділ: AdvertRV@ukr.net, тел.: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54

Яндекс цитирования Яндекс.Метрика