"Верес" програв і зіграв унічию

1536 0

Команда провела сьогодні у Туреччині відразу два товариські матчі за день.

30 січня в турецькому Белеку рівненський "Верес" в спарингу поступився болгарському "Бероє" зі Старої-Загори - 1: 2. Підопічні Юрія Свіркова вийшли вперед на 17-й хвилині - зі штрафного відзначився новачок команди Денис Кожанов.

Надалі українці відійшли назад і намагалися зіграти на утримання рахунку, за що і були покарані. В середині другого тайму болгари забили двічі за чотири хвилини. Автором обох голів став Педро Еуженіо.

А вже через годину після матчу з болгарами підопічні Свіркова знову вийшли на поле. Їх суперником стала словацька "Железярне" з містечка Подбрезова. Дії команд в цьому матчі результативними не назвеш - поєдинок закінчився нульовою нічиєю.

Попереду на зборі у Туреччині у нашої команди ще три поєдинки з футболістами з Казахстану, Словаччини та Білорусії.